Sprzątanie kawalerki po śmierci Bytom

Data: 20.07.2020
Miejsce: Bytom
Czas trwania:  11 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Sprzątanie i dezynfekcja kawalerki po zmarłym mężczyźnie w bloku w Bytomiu. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia do naszych zadań należało usunięcie i utylizacja wszystkich mebli, oraz kompleksowa dezynfekcja i usunięcie licznych śladów krwi z łazienki.

Sprzątanie kawalerki po zgonie, jak to wygląda?

Naszym zadaniem było wyczyszczenie kawalerki po zgonie samotnego mężczyzny, który zmarł w swym domu na skutek rozległego zawału serca. Sprzątanie po zmarłym Bytom – dramatyczne zdarzenie miało miejsce w łazience niewielkiego mieszkania w bloku. Sprzątanie mieszkania po zgonie, szczególnie tak nagłym, to bardzo trudna praca. Trzeba się wykazać nie tylko dużą odpowiedzialnością ale także wrażliwością i empatią. Co jednak najważniejsze, należy posiadać odpowiednią wiedzę i doświadczenie w usuwaniu śladów po śmierci. Wszystkie te cechy posiadają nasi wykwalifikowani technicy.

Suchy lód w sprzątaniu po zgonie

Pracę w mieszkaniu w Bytomiu rozpoczęliśmy od wyniesienia wszystkich zanieczyszczonych mebli i przekazaniu ich do utylizacji. Pracownicy naszej firmy sprzątającej po zgonach dysponują specjalnym samochodem, który przeznaczony jest tylko do tego typu zadań.
W następnej kolejności nasi technicy przystąpili do czyszczenia łazienki w mieszkaniu. Niestety mężczyzna w trakcie zasłabnięcia upadł i uderzył głową o krawędź wanny, co wywołało duży krwotok.

Czyszczenie suchym lodem po zmarłych to nowatorska metoda, dająca gwarancję skutecznego dotarcia do najbardziej trudnych miejsc i zakamarków i szybkiego usunięcia zabrudzeń. Nasza firma dysponuje tą technologią jako jedna z nielicznych w Polsce. Co ciekawe, suchy lód dzięki swojej bardzo niskiej temperaturze, zabija również szkodliwe drobnoustroje i wirusy, więc jest formą specjalistycznej dezynfekcji. Dodatkowo, jest bezpieczny dla środowiska i nie pozostawia żadnych odpadów, dzięki czemu jest bardzo praktyczny i proekologiczny.

Co z zapachem po śmierci?

Kolejnym etapem sprzątania kawalerki po śmierci w Bytomiu było uporanie się z okropnym zapachem związanym ze zgonem. Odór ten jest efektem wydzielania przez zwłoki ludzkie około 30 bardzo szkodliwych związków chemicznych i jest trudny do zniesienia. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj ozonowanie przy po mocy generatorów ozonu. Ozon w szybki i bezpieczny dla człowieka sposób pozwala na zwalczenie nieprzyjemnego zapachu, a przy tym wykorzystywany jest do dezynfekcji mieszkania. Wszystko dlatego, że ozon w odpowiednim stężeniu skutecznie wybija wirusy, grzyby, bakterie, roztocza a nawet uciążliwe pyłki.

 • sprzątanie po zmarłych Mysłowice Wesoła;
 • sprzątanie po zgonach Mysłowice Kosztowy;
 • ozonowanie po zgonie Chorzów Batory;
 • sprzątanie po zmarłych Chorzów Miasto;
 • utylizacja mebli Świętochłowice Chropaczów;
 • sprzatanie po zmarłym Świętochłowice Lipiny;
 • dezynfekcja domu po zmarłych Gliwice Sośnica;
 • sprzątanie po zmarłych Gliwice Bojków;
 • odkażanie mieszkania po zgonie Zabrze Rokietnica;
 • sprzątanie po zgonie Zabrze Helenka;
 • ozonowanie biur w Gliwicach Centrum wraz z odkażaniem.

We wszystkich wymienionych wyżej miastach wykonujemy usługę specjalistycznego sprzątania po zgonie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik czyszczenia dostępnych na rynku. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia terminu bezpłatnej wyceny i szczegółów współpracy.

Całodobowa informacja telefoniczna +48 735-960-510 lub 660-577-511.