Sprzątanie po denacie Oświęcim wraz z ozonowaniem

Data: 11.08.2020
Miejsce: Oświęcim
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: rodzina zmarłej

Sprzątanie mieszkania po zmarłym na terenie Oświęcimia. Zlecenie polegało na wysprzątaniu lokalu po zgonie wraz z usługą dezynfekcji pomieszczeń w formie ozonowania.

W letnie popołudnie dostaliśmy nowe Oświęcim w Małopolsce. Krewni zmarłej pani w starszym wieku zgłosili się z prośbą o wysprzątanie mieszkania po śmierci lokatorki. Kobieta umarła z przyczyn naturalnych, jednak, jako że mieszkała sama, rodzina dowiedział się o zgodnie dopiero po kilkunastu godzinach. Ze względu na wysokie temperatury rozkład ciała rozpoczął się wyjątkowo szybko. Mimo, iż mieszkanie denatki było zachowane w czystości, to postępujące procesy gnilne spowodowały, że po wejściu do lokalu uderzył nas odrażający fetor.

Ozonowanie po zgonie – sprawdzony sposób

Niestety tzw. zapach śmierci unosi się w pomieszczeniach nawet kilka dni po tym, jak zwłoki wyniesiono z lokalu. Dlatego poza standardową procedurą sprzątania po śmierci i usunięcia mebli potencjalnie skażonych płynami ustrojowymi, przystąpiliśmy do kompletnego procesu ozonowania. Jest to jedna z najlepszych metod do pozbycia się zapachu śmierci w lokalu. Ozonowanie to naturalna metoda odkażania, która pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów. W ciągu kilku godzin od zakończenia procedury lokal może być w pełni użytkowany przez ludzi. W przypadku zlecenia sprzątania po zgonie w Oświęcimiu lokal, który sprzątaliśmy po kilku dniach został wynajęty parze młodych pracowników pobliskiej korporacji.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Oświęcimiu to nie jedyna nasza usługa woj. małopolskim. Oferujemy również:

  • sprzątanie lokali po śmierci Olkusz,
  • dezynfekcja domu po zgonie Skawina,
  • ozonowanie kawalerki po śmierci Zakopane,
  • sprzątanie po zgonach Kraków,
  • sprzątanie po śmierci i samobójstwie Wadowice.

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny. Wszystkie nasze usługi wykonują wykwalifikowani technicy w sposób profesjonalny i dyskretny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Całodobowa informacja telefoniczna 735-960-510 lub 660-577-511.