Sprzątanie po śmierci w domu Puławy Górna Niwa (Lubelskie)

Data: 24.09.2021
Miejsce: Puławy
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kolejne zlecenie w województwie lubelskim. We wtorek otrzymaliśmy telefon z prośbą o wykonanie usługi sprzątanie po zmarłym w Puławach. Tym razem nasi wykwalifikowani specjaliści mieli zająć się dezynfekcją domu po śmierci mężczyzny na osiedlu Górna Niwa. Zmarły mieszkał samotnie, dlatego jego ciało odnaleziono dopiero kilka dni po zgonie. Znalazła je siostra zakonna, która odwiedzała samotnego i schorowanego mężczyznę mniej więcej raz na tydzień. Nie da się ukryć, że samotna śmierć to coś, czego wszyscy się boimy.

Sprzątanie po zmarłych Puławy

Sprzątanie po zgonie mężczyzny w Puławach

Nasza firma, która całodobowo zajmuje się sprzątaniem mieszkań i domów po zmarłych w całym kraju, może pochwalić się nie tylko wspaniałą kadrą, ale także dostępem do najnowszych metod dezynfekcji funeralnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć najlepszej jakości usługi w zakresie czyszczenia mieszkań po zgonach w całej Polsce.

Ciało schorowanego mężczyzny w domu w Puławach było w zaawansowanym stopniu rozkładu, kiedy znalazła je zaprzyjaźniona z rodziną siostra zakonna. Niestety spowodowało to znaczne skażenie salonu, w którym odnaleziono zwłoki. W pomieszczeniu było sporo śladów po płynach ustrojowych. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że ciało człowieka już w krótkim czasie od ustąpienia funkcji życiowych, rozpoczyna produkcję wielu związków chemicznych, które potocznie określa się mianem jadów trupich. Im szybciej specjaliści w dezynfekcji po zwłokach w Puławach przystąpią do swojej pracy, tym lepiej dla wszystkich w otoczeniu.

Sprzątanie po zgonach Puławy
Zdjęcie: sprzątanie domu po śmierci w Puławach, Copyright 2021 © Mieszko Kastelnik

Nasi pracownicy rozpoczęli sprzątanie po zgonie w Puławach od wyniesienia z domu kanapy i dwóch foteli. Były to meble, które znajdowały się najbliżej zwłok mężczyzny i na 100% zostały skażone płynami ustrojowymi. Po wyniesieniu niepotrzebnego wyposażenia mogliśmy przystąpić do odkażania pomieszczeń po zmarłych w Puławach.

Dezynfekcja po śmierci w domu w Puławach

Jak wykonaliśmy kompleksową dezynfekcją po zgonie w Puławach? Do tego zlecenia wybraliśmy technikę zamgławiania pomieszczeń. Na czym polega? Już tłumaczymy. Proces odkażania pomieszczeń po zgonie poprzez zamgławianie pomieszczeń rozpoczyna się od wybrania optymalnego miejsca, do ustawienia zamgławiacza. To wysokiej klasy urządzenie generuje tzw. suchą mgłę. Sucha mgła to nic innego jak rozproszony i połączony z powietrzem środek dezynfekujący, którego cząsteczki mają rozmiar kilku mikronów. Dzięki temu odkażająca mieszkania potrafi dotrzeć we wszystkie zakamarki. Co więcej, nie powoduje ona zawilgocenia dezynfekowanych powierzchni i przedmiotów. Dzięki temu może być bezpiecznie używana nawet w pobliżu elektroniki i sprzętów RTV AGD.

Specjalistyczne sprzątanie po zwłokach Kastelnik

Po zakończeniu dezynfekcji salonu i innych pomieszczeń domu, nasi pracownicy zostali poproszeni o wystawienie dokumentu, który potwierdza wykonane odkażanie. Taki certyfikat może przydać się w przypadku chęci szybkiego sprzedania nieruchomości lub udostępnienia jej wynajmującym.

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!
Oferujemy również:

Odkażanie po zmarłym

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.ostatniesprzatanie.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Mieszko Kastelnik jest zabronione.