Sprzątanie po zgonie młodej kobiety w Siedlcach

Data: 31.12.2020
Miejsce: Siedlce
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: prywatna firma

W pomieszczeniach zajmowanych przez pracowników ochrony doszło do zabójstwa. Nasi pracownicy wykonali sprzątanie po zgonie w Siedlcach oraz czyszczenie pomieszczeń w niewielkim budynku na terenie prywatnej firmy.

Usuwanie śladów po zgonie w Siedlcach

Sprzątanie po zmarłym z dezynfekcją

Realizacja tego zlecenia polegała na wykonaniu usługi sprzątanie po zmarłych w pomieszczeniach, które stanowiły miejsce pracy pracowników ochrony. Konieczność przeprowadzenia dezynfekcji pomieszczeń po zgonie wynikała z faktu, że zabito tam młodą kobietę, w trakcie nocnego dyżuru. Jak się okazało jej śmierć, była wynikiem nieporozumień rodzinnych i wielkiej tragedii. Na miejscu śmierci kobiety, znaleźliśmy mnóstwo krwi i płynów ustrojowych. W sytuacji, gdy zwłoki odnajdzie się po kilku godzinach, a tak było w tym przypadku, sprzątanie po śmierci musi skoncentrować się na jak najszybszej likwidacji skutków procesu rozkładu zwłok. Od momentu śmierci ciało ludzkie zaczyna bowiem wydzielać szkodliwe dla zdrowia związki chemiczne.

Usuwanie śladów krwi po zgonie kobiety w Siedlcach

Dezynfekcja po zmarłej kobiecie

Przeprowadzenie więc profesjonalnej dezynfekcji w ramach usługi sprzątanie po zgonie, i to w jak najkrótszym czasie, ma kluczowe znaczenie. Nasi technicy wykonujący sprzątanie po zmarłych od lat, szybko przystąpili do likwidacji pozostałości krwi i płynów biologicznych. Użyli do tego wysoce skutecznego środka chemicznego o szerokim spektrum działania. Unieszkodliwia on wszelkie niepożądane związki chemiczne i toksyny. Jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu. Po jego użyciu możemy mieć pewność, że miejsce, gdzie został wykorzystany, jest absolutnie bezpieczne.

Ozonowanie elementem sprzątania po zgonie

Całodobowa infolinia sprzątania po zgonie
Sprzątanie po zmarłej osobie. Całodobowa infolinia

Do dezynfekcji wszystkich pomieszczeń, gdzie pracowała kobieta, specjaliści z naszej firmy zastosowali ozon. Jest to dobrze znana z lekcji biologii odmiana tlenu, który składa się z trzech atomów. Gaz ten doskonale sprawdza się w czyszczeniu po zgonach, z powodu swoich właściwości utleniających. Jego trzeci atom łączy się z nieczystościami i niepożądanymi substancjami i likwiduje je.

Ozon dociera do wszystkich, nawet, najbardziej ukrytych miejsc, dzięki czemu jest tak skuteczny. Emitowany przez specjalny generator działa na powierzchnie nie uszkadzając ich, może więc być stosowany w kontakcie z delikatnymi i specjalistycznymi urządzeniami. A z takimi mieliśmy właśnie do czynienia w miejscu pracy zmarłej kobiety, ponieważ znajdował się tam sprzęt do monitoringu. Ozon niszczy także wszystkie przykre zapachy. Po jego użyciu powietrze jest świeże i nie czuć odoru związanego ze zgonem. Po zakończonej dezynfekcji po zgonie w Siedlcach nasi pracownicy zmierzyli stężenie ozonu w pomieszczeniach i upewnili się, że jest ono bezpieczne dla człowieka.

Przeprowadzamy także inne usługi:

Czyszczenie domów po zgonach
Dezynfekcja mieszkania po zgonie