Sprzątanie po zmarłym mężczyźnie w zakładzie na terenie Radomia

Data: 20.12.2020
Miejsce: Radom
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: firma

Dezynfekcja i czyszczenie pomieszczenia ze sprzętem w prywatnej firmie w Radomiu w ramach usługi sprzątanie po zmarłych.

Sprzątanie po zmarłych Radom
Sprzątanie po zmarłych Radom

Specjalistyczne sprzątanie po zgonie w przypadku tego zlecenia obejmowało przeprowadzenie profesjonalnej dezynfekcji pomieszczenia służbowego. Sprzątanie po zmarłym wraz z odkażaniem było związane ze śmiercią naturalną pracownika pełniącego 24-godzinny dyżur. Ciało odnaleziono po kilkunastu godzinach. Proces rozkładu już się zaczął, choć nie był jeszcze zaawansowany.

Jak wygląda sprzątanie po zgonie

Sprzątanie po zgonie w firmie w Radomiu
Sprzątanie po zgonie w firmie w Radomiu

Sprzątając mieszkania po śmierci na terenie całego kraju, nasi technicy mają świadomość, że ciało ludzkie już od momentu zgonu, wydziela liczne szkodliwe dla zdrowia substancję. Dlatego ważne jest, aby w miejscu usytuowania zwłok zastosować skuteczny środek. Takie działanie ma silny preparat chemiczny, skuteczny w wielu sytuacjach. Sprzątanie po zmarłym w Radomiu z jego użyciem daje pewność, że miejsce jest bezpieczne dla życia i zdrowia ludzi. W trakcie tej usługi sprzątania po zgonie nasi technicy uznali, że najlepiej będzie zastosować tzw. suchą mgłę. Zanim jednak nasi pracownicy przystąpili do odkażania mieszkania po zgonie, usunęli z warsztatu wszelkie elementy wyposażenia, które nie były przymocowane na stałe.

Sprzątanie po zmarłych suchą mgłą

Następnie skorzystaliśmy z zamgławiacza ULV, który generuje tzw. suchą mgłę, często wykorzystywaną w trakcie tego typu zleceń. Zamgławiacz ULV jest to urządzenie, które łączy środek dezynfekujący z powietrzem. Za pomocą specjalnych dysz wyrzuca mieszankę na zewnątrz, pod bardzo dużym ciśnieniem. Co ciekawe, emitowany preparat jest wielkości kilku mikronów, może więc dotrzeć do najmniejszych zakamarków mieszkania. W przypadku sprzątania po zgonie sprawdza się więc doskonale. Dociera do wszystkich powierzchni, nawet tych trudno dostępnych, zapewniając skuteczną dezynfekcję mieszkania po zgonie. Co ważne, sucha mgła jak sama nazwa wskazuje, nie moczy wyposażenia, ani też go nie uszkadza. Można ją stosować do odkażania delikatnych urządzeń, takich, jakie się znajdują w pomieszczenia z urządzeniami elektrycznymi.

Sprzątanie po zmarłej osobie. Całodobowa infolinia.
Sprzątanie po zmarłej osobie. Całodobowa infolinia

Usuwanie zapachu z mieszkania po zgonie

Sprzątanie po zgonie z wykorzystaniem zamgławiania pozwala na skuteczne zabicie wirusów, bakterii, grzybów i pleśni. Nie da się ukryć, że na miejscu zdarzenia były obecne również nieprzyjemne zapachy związane z rozkładem zwłok. Tutaj również pomogło zamgławianie, które pozwoliło na skuteczne pozbycie się okropnego swądu. W przypadku sprzątania po zgonach jest to bezcenna zaleta. Walorem suchej mgły jest także to, że po jej użyciu pomieszczenia szybko mogą wrócić do pełnienia swoich funkcji. Po upływie kilku godzin od przeprowadzenia dezynfekcji w trakcie usługi sprzątanie po zgonach nadają się do używania.

Nasze inne usługi:

Dezynfekcja mieszkania po zgonie
Dezynfekcja mieszkania po zgonie