Sprzątanie mieszkania po zmarłym – Żory

Data: 01.04.2020
Miejsce: Żory
Czas trwania:  11 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie dotyczyło sprzątania po zmarłym lokalu mieszkalnego na skutek samobójstwa mężczyźnie, w mieście Żory na Śląsku. Realizacja obejmowała sprzątanie i dezynfekcję trzech pokoi.

Każde sprzątanie mieszkania po zmarłym wymaga od naszych pracowników odpowiedniego przygotowania, fachowej wiedzy oraz odporności psychicznej. Podczas zlecenia w Żorach otoczenie, gdzie doszło do zgonu było wyjątkowo makabryczne i ciężkie do zniesienia. Co gorsze, do samobójstwa mężczyzny doszło w Wielkanoc, czyli w okresie, kiedy spotykamy się z rodzinami i celebrujemy wspólnie spędzony czas.

Sprzątanie po zmarłym Żory

Sprzątanie po zgonie to obowiązek

Ekipa techników wysłanych do Żor rozpoczęła sprzątanie po zmarłym od usunięcia dużej ilości płynów ustrojowych oraz krwi. Było tego naprawdę dużo. W związku z tym, że płyny biologiczne i krew wsiąkły głęboko w drewniany parkiet, po konsultacji z rodziną mężczyzny, przystąpiliśmy do jego zerwania i zutylizowania.

Kolejnym krokiem podczas pracy tego dnia, było przeprowadzenie profesjonalnego ozonowania pomieszczeń. Po co? Po to, aby zlikwidować nieprzyjemny zapach związany z rozkładem ciała. Co więcej ozonowanie to idealny sposób na skuteczne pozbycie się z otoczenia wirusów, bakterii, grzybów i roztoczy. Ta bezpieczna dla człowieka metoda dezynfekcji, pozwala na przebywanie w odkażonym pomieszczeniu już po kilku godzinach od zakończenia w nim prac.

Oprócz sprzątania po zmarłym w Żorach, wykonujemy również:

Całodobowa informacja telefoniczna 735-960-510 lub 660-577-511.

Sprzątanie po zmarłym Żory