Usuwanie zapachów po zgonie na terenie Warszawy Praga Północ

Data: 25.09.2021
Miejsce: Warszawa
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: wspólnota mieszkaniowa

Śmierć bliskiej rodziny to jedna z najtrudniejszych sytuacji. Mimo rozpaczy po stracie kogoś ważnego pozostaje cała masa spraw, które należy załatwić np. w związku z pochówkiem. Rzadko kiedy osoby w żałobie, które zmagają myślą o tym, że mieszkanie, w którym znaleziono zwłoki krewnego, trzeba odpowiednio odkazić. Bardzo często do zgonów dochodzi w naszych własnych domach. Umierają osoby starsze i schorowane, dochodzi również do wypadków, które kończą się tragicznie.

Nasze wrześniowe zlecenie dotyczyło czyszczenia mieszkania oraz usuwania z niego zapachu po zgonie. Pracę wykonywaliśmy na terenie Pragi Północ w Warszawie.

Sprzątanie po zgonach Warszawa

Sprzątanie po zgonach w Warszawie

Nie da się ukryć, że praca przy sprzątaniu mieszkań po zgonie w Warszawie nie jest dla każdego. Nie wystarczą dobre chęci i siła fizyczna. Potrzebna jest również odporność psychiczna i umiejętność oddzielenia życia zawodowego, od tego prywatnego. Zdarza się jednak, że nasi technicy wspomnienia z wykonanej pracy zabierają do domu. Każdy musi sobie jednak z tym poradzić, ponieważ na naszą pomoc czeka jeszcze wiele rodzin w żałobie.

Sprzątanie po zmarłych Warszawa
Zdjęcie: likwidacja zapachu po zgonie w Warszawie, Copyright 2021 © Mieszko Kastelnik

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w czyszczenia mieszkań i domów po śmierci na Mazowszu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Nie tylko sprzątamy ślady po płynach ustrojowych czy krwi, ale także likwidujemy całe mieszkania np. po osobach z manią zbieractwa. Oczywiście każde takie zlecenie sprzątania po zmarłych w Warszawie wiąże się z profesjonalną dezynfekcją wszystkich pomieszczeń.

Sprzątanie po zmarłych Praga Północ

W pierwszym etapie prac porządkowych mieszkania po zgonie na warszawskiej zajęliśmy się gruntownym sprzątaniem wszystkich pomieszczeń. Na życzenie zleceniodawcy usunęliśmy ze środka większość mebli. Zajęliśmy się również śladami po płynach ustrojowych, które wydostały się z ciała zmarłego we własnym mieszkaniu staruszka. Nie było tego wiele. Zdecydowaliśmy się na użycie proszku odkażającego, który ma bardzo szerokie spektrum działania.

Po przygotowaniu wszystkich pomieszczeń, czyli zabezpieczeniu otworów wentylacyjnych oraz wyniesieniu na korytarz kilku roślin doniczkowych, przystąpiliśmy do szczegółowej dezynfekcji w ramach sprzątania po zmarłym w Warszawie.

Specjalistyczne sprzątanie po zwłokach Kastelnik

Dezynfekcja po śmierci ozonem w Warszawie

Aby naprawdę pozbyć się z pomieszczeń wszelkich bakterii i groźnych drobnoustrojów, nasi technicy zdecydowali się na dezynfekcję ozonem. Ozon to trzyatomowa wersja tlenu, potocznie nazywana tritlenem. Trzeci atom w ozonie odpowiada za utlenianie i unieszkodliwianie groźnych cząsteczek w otoczeniu. Dzięki temu możemy dać naszym klientom gwarancję wybicia z pomieszczeń nie tylko bakterii, wirusów i grzybów, ale także pyłków i roztoczy.

Jednak z naszej perspektywy największą zaletą ozonowania pomieszczeń jest to, że ozon pozwala nam na usuwanie z mieszkań i domów w Warszawie nieprzyjemnych zapachów. Ozon poradzi sobie świetnie zarówno z odorem rozkładających się zwłok, jak i zgnilizny czy dymu nikotynowego.

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!
Oferujemy również:

Odkażanie po zwłokach Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.ostatniesprzatanie.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Mieszko Kastelnik jest zabronione.