Odkażanie mieszkania po zmarłym w Strzelcach Opolskich

Data: 01.02.2021
Miejsce: Strzelce Opolskie
Czas trwania:  9 h
Zleceniodawca: osoba prywatna

Specjalistyczne sprzątanie mieszkania po zgonie w miejscowości Strzelce Opolskie. Doszło tam do zgonu starszego mężczyzny po długiej walce z chorobą nowotworową. Lokal mieszkalny znajdował się na ostatnim piętrze niskiego bloku. Dodatkowo wykonaliśmy kompleksową dezynfekcję na miejscu zdarzenia.

Czyszczenie po zgonie w Strzelcach Opolskich

Realizacja zleceń sprzątania lokali po śmierci to dla naszych pracowników ciężka praca, która wymaga silnej psychiki. Tylko wysokie kwalifikacje, odpowiednia wiedza i duże doświadczenie mogą dać dobre rezultaty podczas sprzątania po zgonie.

W trakcie pracy w Strzelcach Opolskich w mieszkaniu, gdzie doszło do zgonu, nie było wiele śladów biologicznych, co zdecydowanie ułatwiło pracę naszym specjalistom. W związku z tym jednak, że ciało zmarłego leżało w mieszkaniu przez kilka dni przy pełnym ogrzewaniu, w mieszkaniu już od progu czuć było zapach śmierci spowodowany rozwiniętym rozkładem ciała denata.

Sprzątanie po zmarłych w Strzelcach Opolskich
Zdjęcie: sprzątanie po zgonie Strzelce Opolskie, Copyright 2021 © Mieszko Kastelnik

Utylizacja mienia po zgonie

Na prośbę krewnych i właścicieli lokalu mieszkalnego usunęliśmy wszystkie ruchomości i przekazaliśmy je do utylizacji. Jedyne co zachowaliśmy, to albumy ze zdjęciami, które następnie przekazaliśmy rodzinie mężczyzny. Utylizacja mienia po zgonie to bardzo często wybierany przez naszych klientów etap usługi sprzątania po zmarłym w Strzelcach Opolskich.

Całodobowa infolinia sprzątania po zgonie
Sprzątanie po zmarłej osobie. Całodobowa infolinia

Do odkażania mieszkania po zgonie, wykorzystaliśmy sprawdzone już wielokrotnie i wysoce wydajne generatory ozonu. Urządzenia, których używają nasi technicy przez tego typu zleceniach, to najwyższej klasy sprzęt, który produkując ozon, efektywnie eliminuje niebezpieczne dla człowieka drobnoustroje np. wirusy, bakterie czy grzyby. Co więcej, ozon dzięki swoim właściwościom utleniającym, całkowicie likwiduje z otoczenia zapach zgnilizny i odór związany z rozkładem ciała. To wyjątkowo ważne w sytuacji, kiedy lokal po zgonie ma zostać szybko zamieszkany przez nowych lokatorów.

Zobacz również naszą relację ze sprzątania po zgonie w Namysłowie w niewielkim lokalu mieszkalnym.

Odkażanie mieszkania po zgonie

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.ostatniesprzatanie.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Mieszko Kastelnik jest zabronione.